پرستاري
پرستاري

پرستار كودك بدون نظارت است و همين مساله اهميت اينكه فردي قابل اعتماد را پيدا كنيد دو برابر مي كند. اينجاست كه انتخاب يك مركز مراقبت كودك در منزل مطمئن ضرورت مي‌يابد. همچنين معمولا وقتي پرستارتان تصميم گرفت برود بايد تلاش زيادي كنيد تا پرستار ديگري بيابيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۱۷:۵۸ ] [ مينا ] [ نظرات (0) ]


امروزه به دليل مشغله زياد، و صنعتي شدن جوامع سنتي خانواده ها ممكن است نتوانند به تنهايي از عهده نگهداري و مراقبت از فرزندان يا سالمندان خود بر آيند. لذا يكي از مهمترين دغدغه هاي آنها انتخاب فرد مناسب براي اين امر است. سلامت اول به عنوان مركزي پذيرفته شده و معتبر در زمينه خدمات رفاهي ، مراقبتي و پرستار در منزل ضمن بهره بري از دانش و تجربه خود، با ده ها خانواده صحبت كرده تا از تجربيات كاربردي آنها نيز در نگارش اين مطلب بهره گيرد. ما با يك تحقيق ميداني شروع به جمع آوري اطلاعات و تجربيات فردي خانواده ها كرديم تا به بررسي نكات كليدي اين مهم بپردازيم. در نهايت اين شما هستيد كه بايد تصميم نهايي را بگيريد لذا اين مقاله مي تواند با افزايش كمي و كيفي اطلاعات مورد نيازتان، راهنماي شما در تصميم گيري باشد.
شرايط عمومي كودك يا سالمند:


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۳۰:۵۴ ] [ مينا ] [ نظرات (0) ]

آيتم هاي زيادي در رابطه با پرستار كودك را مي توان بر شمرد مانند مراقبت هاي فيزيكي از كودك، مراقبت ذهني و روانشناختي از كودك ، مراقبت هاي عاطفي از كودك و .... يكي از آيتم هاي مراقبت از كودكان كه به رشد جسمي ، عاطفي و ذهني كودك شما كمك شاياني مي كند تغذيه آنهاست. تغذيه كودك،در واقع عملي سرشار از عشق و محبت است. اولين ارتباط مادر و نوزاد،از طريق تغذيه برقرار مي شود. روزهاي نخستين (و هفته هاي اول) نقش و ارزش عمده اي در ارتباط آتي مادر و فرزند دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۱۳:۳۶ ] [ مينا ] [ نظرات (0) ]

مراقبت از سالمندان به معناي تحقق نياز هاي خاص و منحصر به فرد براي شهروندان سالخورده در بازه هاي زماني مشخص است.مراقبت از سالمندان را مي توان به دو شكل پرستار سالمند در منزل و يا مراكز نگهداري از سالمندان خلاصه كرد، به طوري كه صرفا اين مراقبت از جنس مراقبت هاي بهداشتي ، درماني نيست زيرا بسياري از آنها نيازي به چنين مراقبت هايي ندارند و صرفا نياز آنها رفاهي ، اجتماعي و يا روانشناسي است .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۱۳:۳۲ ] [ مينا ] [ نظرات (0) ]

اگر مراقبت از ديگران را دوست داشته و به دنبال شغلي متنوع هستيد، اين شغل براي شما مناسب است.

پرستار، فردي كه در زمينه اصول علمي و مهارتهاي حرفه‌اي مراقبت، درمان و آموزش بيماران تحصيل كرده و در آن مهارت داشته باشد. پرستار عضوي از تيم درماني در بيمارستان ها و درمانگاه ها مي باشد. در قديم شايد داشتن تحصيلات دانشگاهي براي پرستار ضروري نبود ولي امروزه پرستاران بايد مدرك معتبر دانشگاهي داشته باشند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۴۰:۵۰ ] [ مينا ] [ نظرات (0) ]

مطمئنا مراقبت از با نوزاد خود چند هفته اول سخت خواهد بود. در اينجا چند راهنمايي از پدر و مادرهاي با تجربه آورده شده تا به شما كمك كند و زندگي را ساده تر نمايد.

خواب:
يك پرستار نوزاد بايد شرايط لازم براي خواب كودك را ايجاد كند و كمك كند كه به مقدار كافي بخوابد. نوزادان نسبت به بقيه، براي سالم ماندن و قوي شدن نياز به خواب بيشتري دارند. (برخي تا 16 ساعت در روز)


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۳:۰۹ ] [ مينا ] [ نظرات (0) ]

پرستار خانم ، بسيار معمول است كه خواب فرد يا كودك دچار مشكلاتي شود، اين مسئله حتي در مورد خوش خواب ترين كودكان نيز صدق مي كند. اين مي تواند بدين معني باشد كه فرد يا به سختي به خواب مي رود و يا اين كه به طور ناگهاني شبها از خواب بيرون آيد. كودك شما مي تواند دچار وحشت شبانه يا ترور شبانه شود، كه چيزي مانند خوابگردي يا همان راه رفتن شخص در هنگام خواب است، اما با اين تفاوت كه در ترور شبانه در كودك ترس بيشتري القا مي‌شود. ترور هاي شبانه معمولا مرتبط با كم خوابي هستند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۷:۴۴ ] [ مينا ] [ نظرات (0) ]

نكات اصلي

مراقبت در خانه به كمك‌هاي حرفه‌اي در زمينه‌ي نيازهاي پزشكي يا كارهاي روزانه گفته مي‌شود.
اين مراقبت‌ها معمولا از طرف دستياران امدادهاي خانگي، پرستار آقا مستخدمين شخصي و يا همراهان ارائه مي‌گردد.
براي دسترسي و تهيه اين خدمات با اعضاي كادر درماني خود مشورت كنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۸:۴۶ ] [ مينا ] [ نظرات (0) ]

اوضاع و احوال و شرايط در قيمت پرستار كودك در منزل مي تواند موثر باشد. قيمت پرستار كودك در منزل با توجه به مكان زندگي شما و شرايطي كه شما براي پرستاري از كودك در نظر مي گيريد و انتظاراتي كه داريد، متفاوت خواهد بود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۳۶:۵۵ ] [ مينا ] [ نظرات (0) ]

پرستار كودك و پرستاري از سالمند درهردو، احساس نقش اصلي را ايفا مي كند ولي تفاوت هايي بين اين دو نيز وجود دارد. در اينجا تفاوت هاي پرستاري از كودك و پرستار سالمند در منزل را بيان مي كنيم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۱۷:۳۲ ] [ مينا ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 4
دیروز : 9
افراد آنلاین : 1
همه : 2602
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب