پرستاري
پرستاري

بيشتر افرادي كه تحت مراقبت قرار مي گيرند، محيط خانه را ترجيح مي دهند. از بين حدود ده ميليون سالمند آمريكايي كه تحت مراقبت قرار دارند، حدود هفت ميليون در خانه ي خود يا در خانه ي يكي از اعضاي خانواده يا يكي از دوستان هستند (به همراه پرستار سالمند يا بدون پرستار سالمند نوعي از نگهداري سالمند در منزل ).

بيشتر افراد سالمند خانه شان را به زندگي در يك مركز مراقبت از سالمندان ترجيح مي دهند. آن ها در محيط هاي آشنا احساس امنيت و آرامش مي كنند و خانه بهترين مكان براي حمايت از آن هاست.

اغلب تصميم به نگهداري سالمند در منزل، با توجه به سرمايه ي در دسترس گرفته مي شود. براي يك زن بسيار به صرفه تر است كه همسرش را در خانه نگه دارد تا اين كه ماهيانه 3 تا 6 هزار دلار به يك مركز مراقبت از سالمندان بپردازد! همچنين براي يك دختر، بسيار كم هزينه تر و دوست داشتني تر است كه مادر بيوه اش را به خانه ي خود بياورد به جاي اينكه او را به مركز مراقبت از سالمندان ببرد. به علاوه نگهداري از والدين يا همسرمان امري است كه ما آن را وظيفه ي اخلاقي خود مي دانيم. يك پرستار سالمند خوب ياور خوبي در انجام اين وظيفه خواهد بود.

براي بسياري از سالمنداني كه تحت مراقبت هاي طولاني مدت قرار مي گيرند،جهت نگهداري سالمند خانه يك محيط ايده آل است. اگرچه آن ها در خانه بستري هستند اما مي توانند به زندگي فعال خود ادامه دهند؛ به كليسا بروند، با نوه هاي خود بازي كنند، بنويسند و علايق خود را دنبال كنند و اگر پرستار خوبي انتخاب كنند، از هم‌نشيني با پرستارشان لذت ببرند. مراقبت از سالمندانتان كه يا توسط خودتان يا توسط پرستار سالمند انجام مي‌شود ممكن است شامل گهگاهي تميز كردن خانه و خريد باشد. همچنين كمك به اين كه سالمندانتان از تخت خواب بلند شوند، لباس بپوشند و حمام كنند.

نياز به كمك مداوم به يك سالمند در فعاليت هاي روزانه اش يا نياز به مراقبت گسترده تر ، نگهداري سالمند در منزل را غيرممكن مي سازد. اين وضعيت منتهي به پيدا كردن يك محل نگهداري ديگر براي سالمندان مي شود. گزينه ديگر بازهم كمك گرفتن از يك پرستار سالمند مجرب و دلسوز است.

اگر سرمايه ي كافي براي استخدام پرستاري كه به خانه بيايد داشته باشيم، نيازي به انتقال آن ها به مركز مراقبت از سالمندان نيست.

با برنامه ريزي و تهيه ي سرمايه ي لازم براي نگهداري سالمند در منزل ، نيازي نيست كه عزيزمان را به مركز مراقبت از سالمندان ببريم. قدري تدبير مي‌خواهد و نظم!

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۱۹:۵۱ ] [ مينا ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 26
دیروز : 9
افراد آنلاین : 1
همه : 2624
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب