پرستاري
پرستاري

مراقبت از سالمندان به معناي تحقق نياز هاي خاص و منحصر به فرد براي شهروندان سالخورده در بازه هاي زماني مشخص است.مراقبت از سالمندان را مي توان به دو شكل پرستار سالمند در منزل و يا مراكز نگهداري از سالمندان خلاصه كرد، به طوري كه صرفا اين مراقبت از جنس مراقبت هاي بهداشتي ، درماني نيست زيرا بسياري از آنها نيازي به چنين مراقبت هايي ندارند و صرفا نياز آنها رفاهي ، اجتماعي و يا روانشناسي است .

در سال هاي اخير طيف گسترده اي از خدمات مراقبتي از سالمندان به وجود آمده است و همچنين تفاوت هاي فرهنگي در شهروندان سالمند باعث شده كه مراكز نگهداري از سالمندان ديگر كارايي لازم را به عنوان مراكز ذيصلاح جهت نگهداري از آنها نداشته باشد از طرفي فرهنگ اكثر كشور هاي آسيايي به سمت و سوي استفاده از پرستار سالمند قابل اعتماد و موجه در منازل خود سوق پيدا كرده است. بسياري از كشورهاي توسعه‌ يافته با اجراي طرح‌هاي مرتبط با توانمندسازي سالمندان و نيز تامين حقوق مكفي بازنشستگي و حمايت‌هاي بهداشتي و رواني موفق شده‌اند، معضلات مرتبط با پديده غيرقابل اجتناب سالخوردگي را تا حد بسياري كاهش دهند.آنها شبكه گسترده‌اي براي مراقبت در دوران سالخوردگي تشكيل داده‌اند كه بعضا شامل گروه‌هاي داوطلب و انجمن‌هاي خيريه و مراكز تخصصي در اين زمينه است.

مركز خدماتي ، مراقبتي سلامت اول به عنوان اولين و بزرگترين مركز داراي مجوز وزارت بهداشت و درمان و همچنين كادري مجرب در زمينه خدمات رفاهي ، اجتماعي ، مراقبتي وپزشكي تمام تلاش خود را در جهت بهبود فضاي حاكم در ارتباط با سالمندان و خدمت رساني به آنها انجام مي دهد. خدمات ارايه شده در اين مركز اعم از پزشكي تا رفاهي توسط كارشناسان آموزش ديده در مراكز معتبر انجام مي شود . اين مركز با دارا بودن سيستم هاي نظارتي قوي بر عملكرد كارشناسان خود و همچنين استقرار نظام مديريت يكپارچه سازي اطلاعات به جهت ارتقاي كيفيت خدمات گام برداشته است.مفتخريم اعلام نماييم به عنوان اولين و بزرگترين مركز ارايه دهنده خدمات بهداشتي درماني ، مراقبتي ، رفاهي و اجتماعي در ايران مي توانيم در منازل شما با كيفيت ترين خدمات را متناسب با خواسته هاي شما به عزيزانتان ارايه دهيم.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۱۳:۳۲ ] [ مينا ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 12
دیروز : 9
افراد آنلاین : 1
همه : 2610
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب